ODBIERZ BEZPŁATNY E BOOK

Śmiało, może tylko pomóc rozwiązać Twoją  sprawę. 

Odbierz go wtedy, kiedy czujesz, że dalej już nie chcesz dla Siebie TAKIEJ SYTUACJI

 

Podejrzewasz, że możesz być zdradzana?

Jesteś w roli kochanki.    I masz się z tym źle i niepewnie?

Twoja relacja to lodowisko, albo plac boju, dawno nie leży to koło zdrowej relacji?

Jesteś w podwójnej relacji i nie wiesz, co zrobić, jakie decyzje podjąć? 

Jesteś po trudnym rozstaniu?

Byłaś/ byłeś zdradzona i rozwiodłaś/ eś się z tego powodu? 

 

 TO ODBIERZ TEN E BOOK

i jednocześnie link do webinaru 13 sierpnia, godz. 20.00  

Ten e book wstrząsa stereotypami.

Pokazuje każdą rolę.

Stawia do przyjrzenia się sobie.

Budzi, tych co chcą coś zrobić.

Odbierz go wtedy, kiedy czujesz, że dalej już TAK JAK JEST, nie chcesz dla Siebie.

W TEJ SPRAWIE PRACOWAŁAM JUŻ Z PONAD 300 OSOBAMI.

Które mi zaufały.

A nade wszystko zaufały sobie i podjęły się pracy ze sobą, dla Swojego Najwyższego Dobra.


Kochanki zaufały, że są warte bycia jedyną, a nie substytutem, odskocznią, tajemnicą i wstydem.

Kochanki zaufały, że stać je na mężczyznę, który będzie dla nich w pełni, jasno, klarownie, a nie będzie kiedy on chce, na swoich zasadach.

Kochanki zaufały, że mają godność i mogą oczekiwać od życia, tego co im naturalnie przynależne, a nie zadowalać się falsyfikatami, ochłapami czasu i uwagi, i namiastkami miłości.

 

ZDRADZENI, zdradzone, zaufali, że zasługują na uczciwe traktowanie.

Zdradzeni zaufali, że moga domagać się Prawdy.

Zdradzeni zaufali, że istnieją uczciwe związki i że są im przynależne, niezależnie od tego, co sie wydarzyło w ich życiu.

 

ZDRADZAJĄCY zaufali, że mogą żyć uczciwie.

ZDRADZAJĄCY zaufali, że potrafią zmierzyć się z problemem, który sami wykreowali. A stanięcie do PRAWDY, doda im godności i siły.

ZDRADZAJACY zaufali, że mogą żyć klarownie, odważnie, a ciągłe lawirowanie, kłamanie , oszukiwanie innych i siebie niszczy ich i wszystko dookoła.

 

Zaufaj i Ty- sobie najpierw, i opuść to co już Ci przestało służyć.

Joanna Grabska - Ustawienia Systemowe, odczyty z pola inforamcji, kasacja wzorców, coaching duchowy

Pomagam skutecznie i szybko wyjść z tego uwikłania, abyś zaczęła żyć tak jak na to zasługujesz, w prawdziwej, dobrej, pełnej miłości relacji.

 

Lata pracy w biznesie , jako konsultant, trener biznesu wspierają pracę duchowa, przenosząc ją w obszar konkretnych rozwiązań i działań dla Najwyższego Twojego Dobra.

Bo Ty, to osoba. A wszystkie obszary Twojego życia wpływają na siebie.

Traktowanie ich osobno i tylko na poziomie logicznym prowadzi do płytkich, krótkotrwałych, doraźnych rozwiązań. To co wydaje się być problemem zawodowym lub w związku, lub finansach, to tylko wierzchołek góry lodowej. To iluzja Ego, że chodzi o związek,biznes, karierę czy finanse.Najpierw zawsze chodzi o Ciebie, Twoje schematy, Twoje wzorce, blokady energetyczne, na różnych poziomach Twojego istnienia. I tu dostaniesz dogłębne rozwiązania, na wszystkich poziomach swojego Ja.

Abyś uzyskał/uzyskała długotrwałe, pozytywne efekty, potrzeba pracy na 3 poziomach: duchowym, emocjonalnym, i logicznym.

Dlatego łączę metody duchowe: Ustawienia Systemowe , hellingerowskie praca w przestrzeni serca, czystym świetle, polu morficznym, konstelacje i ustawienia rodzinne, aspektowe, Metoda 3u - uwalnianie blokad emocjonalnych i uspokajanie pędzących myśli, METODA 100% , regres ( w tym w przeszłe wcielenia),WGLĄDY W PRZESZŁE WCIELENIA, WGLĄDY JASNOWIDZĄCE wspierające Twój Potencjał DUCHOWY, ŻYCIOWY, MATERIALNY, coaching biznesowy w różnych modelach, coaching prowokatywny oraz mentoring w biznesowych modelach. Pracuje z Tobą na poziomie duszy, serca, emocji, i konkretnych decyzji oraz planów działania we wszystkich obszarach twojego życia.

 

 
This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.